Duyurular

Etkinlik

Merkez Yönetim Kurulumuzun 08/08/2022 tarih ve 463 sayılı kararı gereği;

Genel Duyuru

,Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yazılı Sınavı, uzman öğretmen ve başöğretmen unvanı için ayrı ayrı olmak üzere Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ÖDSGM) tarafından 19 Kasım 2022 Cumartesi günü 81 ilde yapılacaktır.

Genel Duyuru

Ülkemizde son 20 yılın en yüksek enflasyonunun yaşandığı bugünler de AKP iktidarı TÜK üzerinden ekonomik verileri manipüle etmektedir.

Bu kapsamda Konfederasyonumuzca 09.06.2022 Perşembe günü saat 12.30'da TÜİK (Devlet

Genel Duyuru

Öğretmenlerin 2022 yılındaki il içi istek, iller arası istek ve zorunlu çalışma yükümlülüğü, aile birliği, sağlık, can güvenliği mazeretleri ve engellilik durumu ile diğer nedenlere bağlı yer değiştirme takvimi duyuruldu.

 

Genel Duyuru

Uzman öğretmenlik ile başöğretmenlik programı başvurusu 1 Haziran - 10 Haziran tarihlerinde yapılacak.

Genel Duyuru

I. Olağanüstü Genel Kurula ait Çankaya 3. Seçim Kurulu tarafından tasdik edilen delege listesi ve gündem  07-08-09 Mayıs Cumartesi, Pazar ve Pazartesi Sendika binamızda askıda olacaktır. (Mithatpaşa Cad. 28/7 Kızılay) NOT: Pazar günü binanın kapalı olması nedeniyle liste bina girişinde askıda olacaktır

Genel Duyuru

Eğitim-İş Ankara 1 Nolu Şube I. Olağanüstü genel kurulu 14.05.2022 tarihinde şubemiz binasında (Mithatpaşa Cad. 28/7 Kızılay Ankara) yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Kardelen Mah.

Genel Duyuru

           Eğitim – İş Ankara 1 Nolu Şube I. Olağanüstü genel kurulu 14.05.2022 tarihinde şubemiz binasında (Mithatpaşa Ca. 28/7 Kızılay Ankara) yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Kardelen Mah.

Etkinlik

Eğitim-İş, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, Samsun'a çıkarak, bağımsızlık ve özgürlük meşalesini yakmasının 103. Yıldönümü nedeniyle, “Ulusal Bağımsızlığın 103. Yılında Gençliğin Ata’sına Özlemi” konulu mektup yarışması düzenledi.

Genel Duyuru

T.C. HALK BANKASI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE

                                               YENİMAHALLE

 

 

Genel Duyuru

 Etimesgut Temsilcilik başkanı Güvercinlik Şehit Hasan Gülhan  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenimiz Engin BAŞAR'ın annesi vefat etmiştir. Merhumeye rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.  Bugün saat 15.00'de Batıkent Serçeşme Cemevinden kaldırlacak 16.30'da Karşı